Marka Games Bonus Aż do Wynik Odwiedź
1. Odwiedź
2. Odwiedź
3. Odwiedź

Gry keno, a szanse na wygraną

Kasyno i keno to pojęcia, które idą w parze od wielu lat. Ta wymyślona wieki temu gra, została bardzo szybko zaadoptowana przez kasyna i stała się bardzo popularną rozrywką wśród graczy kasyn online na całym świecie. Wynika to z faktu, że prawdopodobieństwo wygranej jest bardzo niskie, a co za tym idzie, potencjalne wygrane, jakie mogą oferować kasyna w gry keno, są bardzo atrakcyjne dla graczy. Jest to idealna gra zarówno dla kasyna, jak i dla graczy, którzy lubią ryzyko. Każda gra keno za małe stawki, otwiera szanse na wielkie pieniądze.

Szanse na wygraną w keno są bardzo małe. Z pośród 80 liczb, które biorą udział w grze, losowo wybranych zostanie 20. Naszym zadaniem jest umieścić na kuponie keno te liczby, które zostaną wylosowane. Przewidzenie wyników losowania jest oczywiście niemożliwe, dlatego w grze w keno, jedynym czynnikiem, który decyduje o wygranej lub porażce jest szczęście.

Zasady keno zostały opracowane zgodnie z zasadami matematycznego prawdopodobieństwa. Niezależnie od tego jakimi kryteriami próbowalibyśmy się kierować oraz niezależnie od szukania prawidłowości w poszczególnych losowaniach, matematyka jest nieubłagana. Każde losowanie może być inne, a z drugiej strony dokładnie takie samo.

Dlatego też gra ta cieszy się tak wielką popularnością. Zasady gry są banalnie proste i każdy może w nią zagrać. Niezależnie od tego, czy jesteś stałym bywalcem kasyn, czy grasz w keno pierwszy raz, Twoje szanse na wygraną są dokładnie takie same. Wielu graczy stosuje różne strategie, jak na przykład obstawianie tych samych liczb w wielu kolejnych losowaniach. Gwarantuje jednak, że w perspektywie długoterminowej, zmieniając liczby w każdym losowaniu, możesz wygrać tyle samo.

Jeżeli lubisz wystawiać swoje szczęście na próbę, to z pewnością powinieneś sprawdzić grę w keno. Gra jest łatwa i szybka, dzięki czemu trzyma w napięciu. Dodatkowo można grać na bardzo niskie stawki, dzięki czemu grając rozważnie, nie stracimy zbyt wiele pieniędzy nawet mając ogromnego pecha.

Reklama

Close