Marka Games Bonus Aż do Wynik Odwiedź
1. Odwiedź
2. Odwiedź
3. Odwiedź

Videopoker - wprowadzenie

Jedną z pierwszych gier, które zostały przeniesione z tradycyjnych kasyn do kasyn online był videopoker. Ponieważ istniała już technologia komputerowa w automatach z pokerem, video poker był idealnym materiałem dla internetowych kasyn. Kasyna online bardzo szybko rozwinęły grę i sprawiły, że dziś online video poker jest jedną z najpopularniejszych gier w kasynach.

Celem online videopokera jest ułożenie jak najlepszego układu pokerowego z pięciu kart. Większość gier w video pokera rozpoczyna się od wybrania wysokości zakładu. Na każde rozdanie można postawić od jednego żetonu do pięciu. Wybór stawki rozpoczyna grę także w video pokerach darmowych, granych na wirtualne żetony.

W video pokerze każdy układ wiąże się z inną wygraną. W zależności od videopokera, najniższy wygrywając układ może być parą waletów lub dowolną trójką. Najlepiej płatnym układem jest oczywiście poker królewski. Najlepsze automaty online video pokera za ułożenie pokera królewskiego będą wypłacały specjalną pulę bonusową. W każdej grze zawsze umieszczona jest tabela wygranych, w której zamieszczone są informacje o wysokości wygranych za poszczególne układy.

Większość kasyn oferuje wiele różnych odmian gier online video poker. Każdy automat będzie mieć różne zasady i dodatkowe funkcje. Do najpopularniejszych odmian video pokera zalicza się: Jacks or Better, w której najniższym wygrywającym układem jest para waletów; Joker’s Wild, w którym do talii dołożono jokera, który może zastąpić każdą inną kartę oraz Deuces Wild, w której gra się standardową talią kart.

W niektórych automatach do video pokera możemy skorzystać z tzw. funkcji hazardowej. Polega ona na tym, że ewentualną wygraną możemy postawić i spróbować ją pomnożyć. Jeżeli zdecydujemy się podjąć ryzyko, to będziemy musieli z pośród 4 zakrytych kart wybrać kartę o wyższej wartości, niż ta którą widzimy na monitorze. Videopoker to na prawdę prosta i łatwa gra. Aby zagrać w videopokera ta na dobrą sprawę musimy znać tylko poszczególne pokerowe układy oraz ich siłę.

Reklama

Close